Usługi

Nie chcemy, żeby ludzie Cię zobaczyli. Chcemy, żeby Cię zapamiętali.

E-marketing to narzędzia, które pozwalają Ci zaistnieć w sieci. Dzięki nim budujesz wizerunek swojej marki, jesteś na bieżąco z oczekiwaniami rynku i obserwujesz klientów, a także konkurencję, z bliska. To jednak nie wystarczy, żeby w pełni wykorzystać potencjał Internetu. Aby wirtualne działania przełożyły się na realne zyski, trzeba wzbudzać e-mocje.  

Potrzebujesz:

  • Analizy, bo jej brak oznacza chaos komunikacyjny
  • Strategii, bo dobry plan to połowa sukcesu
  • Realizacji, bo to od niej zależą efekty końcowe


Co dzięki temu osiągniesz?

Po pierwsze, będziesz rozpoznawalny. Pamiętaj, że siłę marki mierzy się ilością słów, jakimi Twoi klienci potrafią ją zdefiniować – właśnie dlatego tak ważne jest budowanie więzi między Wami. Pielęgnowanie tych e-mocji kampaniami promocyjnymi, działaniami ePR, programami lojalnościowymi czy mailingami zaowocuje zbudowaniem zaufania, które z ekonomicznego punktu widzenia oznacza konkretny zysk. Regularne badanie skuteczności podejmowanych działań daje Ci pewność, że nasze decyzje są trafne, a Twój wizerunek w sieci rośnie w siłę.

Jak nie pogubić się w gąszczu możliwości? Nowoczesne technologie i pojawiające się niemal każdego dnia nowe formy promocji mogą przyprawić o zawrót głowy. Czy marketing szeptany sprawdzi się w Twojej branży? Może powinieneś postawić na ePR? Jak dobrze wykorzystać portale społecznościowe? A co z modnymi reklamami wirusowymi?

Spokojnie.

Znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania i wdrożymy te rozwiązania, które właśnie dla Ciebie będą najbardziej skuteczne.